GELİNLİK

Nişan Kıyafetleri

34 Ürün
Evlenmek, sözden düğüne kadar son derece heyecanlı ve biraz da gergin bir süreç. Kendiniz için en güzel ve en estetik nişan kıyafeti seçmek de bu sürecin gergin anlarından bir tanesi. Sizi hem konforlu ve rahat hissettirecek hem vücudunuza boy ve kilonuz bakımından oturacak, hem de vücudunuzun formunu güzel gösterecek bir nişan kıyafeti bulmak zor olabilir. Dahası, bu tip bir nişan elbisesi bulmak için kimi zaman günler boyunca onlarca farklı mağaza gezmeniz gerekebilir. Bizler VIP Gelinlik olarak, kendinizi düğün hazırlık sürecinde daha değerli ve özel hissetmeniz gerektiğine inanıyoruz. Artık nişan kıyafetleri arasından sizin için en iyisini bulmak, eskisinden daha kolay. Sitemizde bulunan 34 farklı nişan elbisesini inceleyebilir, en çok beğendiğiniz beş tanesini seçerek onları evinize kadar getirmemizi talep edebilirsiniz. En güzel nişan elbiselerini ev konforunda en yakın arkadaşlarınız, anneniz ile birlikte deneyebilecek, nişan elbisenize sakin bir kafayla karar verebileceksiniz.

Hangi Renk Nişan Elbisesi Seçmeliyim?

Gelinlik seçimi konusunda insanların genel bir ortak tercihi olsa da konu nişan elbisesine gelince, seçim kadınların zevkine ve tarzına bağlı oluyor. Farklı kumaş detaylarına, yaka detaylarına ve renklere sahip olan çok sayıda nişan kıyafeti, VIP Gelinlik’te sizleri bekliyor.

Nişan kıyafeti renk seçiminde göz önünde bulundurabileceğiniz birkaç unsur var. Dilerseniz bunları birlikte inceleyelim.

Ten renginize göre seçim yapmaya özen gösterin. Ten rengimiz ve tenimizin alt tonu, hangi renklerin bizi canlı ve sağlıklı, hangi renklerin ise soluk ve yorgun göstereceğini belirler. Bundan dolayı nişan kıyafeti seçerken ten rengimize ve ten alt tonumuza göre tercih yapmalıyız. Beyaz tenli bir kadın olarak soluk sarı renkli bir nişan elbisesi seçmek yanlış bir tercih yapmanıza sebep olacaktır. Ten renginizi çarpıcı bir şekilde ön plana çıkaracak kırmızı ya da yeşil renkleri daha estetik olabilir. Pastel ve nude tonlarda, tematik ve vintage görünümler elde etmek için nişan kıyafeti 2020 trendleri arasında gösterilen mint yeşili, pembe nude renklerini tercih edebilirsiniz.

Hangi Model Nişan Elbisesi Seçmeliyim?

Nişan kıyafetleri, kimi zaman omzunuza atabileceğiniz tül bir detayı da barındırabilir. Eğer nişanınızı dış mekânda büyük bir organizasyon ile yapacaksanız, bu tür bir nişan kıyafeti tercih etmek son derece iyi bir fikir. Tüllü nişan kıyafetlerinin alaturka bir görünüm yaratmaması için, usta bir işçilik ile yapılmış olması gerekir. Lüks markaları sizlerle buluşturan bir firma olarak Vip Gelinlik, bu usta işçiliği kapınıza getirir.

Prenses model nişan kıyafeti, balık model nişan kıyafeti, madonna yaka nişan kıyafeti ve çok daha fazlası. Aslında bakarsanız, gelinlik modellerindeki çeşitlilik, nişan kıyafetlerinde de mevcut. Dolayısıyla kendinizi nişan kıyafeti seçerken de özgür hissedebilirsiniz. Yaka detayından tül detayına, kumaş detayından etek biçimi detayına kadar bütün farklı alternatiflerinizi denemekten çekinmeyin.

Nişan Elbisesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Nişan elbisesi seçerken, tasarımda aşırıya kaçmamak ya da gerekenden daha gösterişsiz görünmemek için, nişan töreninin yapılacağı bağlama göre kıyafet seçmeye özen göstermelisiniz. Havuz başında bir nişan organizasyonu mu, ev içerisinde küçük bir toplantı mı, yoksa bir otelde verilecek lüks bir yemek mi? Sizin nişan töreninizin nasıl olacağı, nişan elbisenizi nasıl seçeneğiniz için en önemli kriter. Dahası, vücudunuzu en güzel formu ile gösterecek modelleri tercih etmeye de özen göstermelisiniz.  A kesim nişan elbiseleri, balık ve yarı balık formundaki nişan elbiseleri gibi seçeneklerinizin yanı sıra, balo tipi nişan elbisesi seçeneğiniz de mevcut.
SEÇTİĞİN 0 ÜRÜNÜ EVDE DENE