NEDEN VIPGELİNLİK?

VİP GELİNLİK - BİZ SİZE GELDİK !

www.vipgelinlik.com Dünya’da benzeri olmayan bir iş modeli olup; birçok seçkin gelinlik firmasının modellerini sergileyebildiği, online satış yapabildiği ve ürünlerini müşterilerine diledikleri yerde ve zamanda prova etme imkanı sağlayabildiği, kişiye özel vip hizmet sunan bir yapıdır.
Siz değerli müşterilerimiz, ister www.vipgelinlik.com adresimizden, ister Vipgelinlik IOS ve ANDROİD uygulamalarından hayalini kurduğunuz ve denemek istediğiniz 5 ayrı gelinlik modelini seçip, sepetinize ekleyebilir ve bu modelleri dilediğiniz mekanda, dilediğiniz saatte iki uzman stil danışmanı eşliğinde deneyimleme imkanına sahip olabilirsiniz. Üstelik bu hizmeti almak için yüksek bedeller ödemek durumunda değilsiniz. 5 gelinlik için sadece 300 TL ödeyerek bu ayrıcalıklı hizmeti yaşama imkanına sahip olabilirsiniz. Seçtiğiniz bu 5 gelinlik modelinden herhangi birini satın almaya karar vermeniz halinde düğün tarihine kadar yapılması gereken 2 provayı da evinizde ilave bir ücret talep etmeksizin hediye ediyoruz.

Peki bu vip hizmet size nasıl bir fayda sağlayacak?

Bu hizmet size mağaza mağaza dolaşmak yerine, evinizde veya tercih ettiğiniz mekanda dilediğiniz kişiler eşliğinde, çayınızı kahvenizi yudumlayarak , keyifle gelinliklerinizi deneme, sevdiklerinize de keyifle sizi izleme ve yardımcı olma konforunu yaşatacak.

Sektör ortalamasının altında olan fiyatlardan yararlanma şansına sahip olacaksınız.

Bu hizmet size zaman tasarrufu sağlayacak. Özellikle çalışan ve belirli günlerde gelinlik provalarına gidebilen müşterilerimiz için zaman planlamasına katkı sağlayacak.

Uygun fiyata, birbirinden kaliteli gelinlikleri mağaza mağaza dolaşmadan, evinizin konforunda denemek istiyorsanız ürün sayfalarımızı incelemenizde fayda var!