GELİNLİK

Yarı Balık Gelinlikler

22 Ürün
Balık gelinliklere göre kullanımı ve hareket etmesi daha kolay bir model olan Yarım balık gelinlik modelleri, vücudu kalçanın bitişine kadar sımsıkı saran ve kalçadan itibaren genişleyen modellerdir. Yarım balık gelinlikler sayesinde, nikah sonrasında kıyafet değiştirmeye de gerek kalmadan dilediğiniz gibi hareket edebilir, dans ederek eğlenebilirsiniz.

Zarif gelinlikler, yalnızca biz kadınların hayallerini süsledikleri için değil, aynı zamanda 2020 yaz gelinliği modelleri içerisinde favori hale geldikleri için de çok talep görüyor. Zarif gelinlik modellerinin de büyük çoğunluğu balık gelinlik modelleri oluşturuyor. Fakat balık gelinlik modellerinin bir dezavantajı var: yürümeyi, dans etmeyi ve genel olarak hareket etmeyi kısıtlayan yapıları, bu gelinlikleri kullanımı zor hale getirebiliyor. Peki, aynı anda hem balık gelinlik zarafetini taşımak hem de hareket konforuna ulaşmak için ne tercih etmeliyiz? Tam olarak bu noktada karşımıza yarı balık gelinlikler çıkıyor! Yarı balık gelinlikler, vücut hatlarınızı, belinizi ve göğüslerinizi estetik ve çekici gösterirken, etek kısmında hafifçe genişler. Bu sayede hem fiziğinizin görselliğini vurgulamış hem de konforlu alanı kendinize sağlamış olursunuz. Özellikle ince bir vücuda sahip olan kadınlar, sıklıkla yarı balık gelinlikleri tercih etmektedirler. 

Yarı Balık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Yarı balık gelinlikler, seçim yaparken en çok dikkat edilmesi gereken gelinliklerden bir tanesi. Bundan dolayı VIP gelinlik ayrıcalığı ile, seçtiğiniz beş farklı gelinliğin kapınıza gelecek olması, sizin için başlı başına bir avantaj haline gelecek. Özgürce, geniş bir zaman aralığında evinizin konforunda gelinliklerinizi denemek, en doğru karara varmanızı kolaylaştıracak. Peki, yarı balık gelinlik seçerken nelere dikkat edilmeli? 
  • Gelinliğinizin genişleyen etek kısmının doğru yerde başlaması çok önemli. Bacak boynuzun ve üst gövdenizin yeterince orantılı ve estetik görünmesi için, eteğin baseninizin bitip bacaklarınızın başladığı yerin hemen altından genişlemesi gerekir. 
  • Balık model gelinliği taşımak biraz zor olabilir. Çünkü aşağı doğru genişleyen etek, yakanın daha fazla yük taşımasına sebep olacaktır. Bundan dolayı eğer straplez bir yaka modeli seçiyorsanız, yaka kısmının göğüslerinize tam olarak oturduğundan emin olmak ve gelinlikle prova yapmak çok önemli olacaktır. 
  • Arka fermuar detayına dikkat! Balık gelinlikler genelde yan fermuarlı ya da arka fermuarlı olabilir. Arkadan fermuara sahip olan gelinliklerde, gömme fermuar detayının estetik görünüyor olması gerçekten çok önemli. Gelinliğin arkadan duruşunu iyi inceleyin. 
  • Taşlı, bembeyaz, ya da dantelli? Gelinliğinizin yarı balık modeli, beklediğiniz zerafeti zaten oluşturacak. Şimdi de biraz gösteriş katma zamanı. Yarı balık gelinlik modellerimizde, VIP Gelinlik olarak, sizlere çeşit sunmaya özen gösterdik. Taşlı, derin göğüs dekolteli, boyundan bağlamalı, tamamen dantelli, tül etekli, drape etekli gelinlik modellerimiz ile, size tam olarak hayalinizdeki gelinliği sunabilmeyi amaçlıyoruz. Siz de farklı seçenekleri değerlendirdikten sonra karar vermeyi unutmayın. 

Yarı Balık Modeli Gelinlikler Nasıl Kombinlenmeli? 

Yarı balık modeli gelinlikler, zerafeti ve kadınsı görünümü ortaya çıkaran ender modellerden bir tanesidir. Salon tipi düğünler için sıklıkla tercih edilen bu modeller, nikah salonlarında da sıklıkla kullanılır. Yarı balık modelinde taşlar ve danteller ön planda ise, sade takılar tercih etmek iyi bir fikir olabilir. Bu tür bir görünümde inci küpeler ve sade gümüş zincir kolyeler estetik duracaktır. Genellikle bu tip gelinlikler ile altın rengi takılar tercih edilmez. Zerafeti, belli belirsiz şekilde ışıldayan gümüş ve pırlanta detaylı takılarla yakalamanız daha kolay olacaktır. 

Yarı Balık Gelinlik Modelleri Kimler İçin Uygun?

Yarı balık gelinlik modelleri vücudu tamamen sarar ve özellikle basen bölgesini çarpıcı hale getirir. Dolayısıyla baseni biraz geniş olan biri iseniz bile, yarı balık bu görüntüyü daha çok ön plana çıkarabilir. Genellikle çok zayıf olan, baseni geniş olmayan müşterilerimiz yarı balık gelinlik modellerini tercih etmektedirler. Fakat VIP gelinlik sayesinde beş farklı gelinliği evinize getirtebilirsiniz, bir tane de yarı balık modeli eklemeyi unutmayın! Denemeden bilemezsiniz.
SEÇTİĞİN 0 ÜRÜNÜ EVDE DENE