GELİNLİK

Helen Bohem

123 Ürün
Bir kadın olarak, düğününüzde stilinizi en özgün, en iddialı ve en çarpıcı şekilde yansıtmaktan hiçbir şekilde çekinmemelisiniz. Özellikle 2018 yılından beri yeniden popüler hale gelen Helen Bohem gelinlikler de, sizin tarzınızı alışılmışın dışında olacak şekilde yaratmaktan çekinmemeniz için tasarlandı. Helen Bohem gelinlikler, antik Helenistik Çağ’da, kadınların güçlü silüetlerini göz önüne seren elbise modellerinden ilham alınarak hazırlandı. Bohem bir stile sahip olan bu gelinliklerin sunduğu fiziksel konfor çok yüksek düzeyde. Bu gelinliklerle kır düğünlerinde ya da sahil kenarlarında çok rahat edebilir, salon düğünlerinde dans ederken enerjik olabilir ve kolayca hareket edebilirsiniz. Helen Bohem gelinliklerin bohem ve vintage stili, size farklı bir güzellik katacak. Üstelik bu gelinlikler, birbirinden farklı temalara sahip olan gelinliklerle bir arada kullanılabilmektedirler. 

Helen Bohem Gelinlikler Nasıl Bir Aura Yaratır? 

Helen Bohem gelinlikler, asimetrik ve tül detayları eteklerle, dantel ve nakış işlemeleri ile, kırık beyaz geometrik desenli detaylarla ünlüdür. Bu tür gelinliklerin en temel özelliği, özgür ve doğal bir gelin imajjı yaratmalarıdır. Bu tür gelinliklerle saçınıza bir papatya yerleştirmeniz bile absürt durmayacaktır. Özgür ruhlu kır düğünlerinde Helen Bohem, tematik ve özgün bir aura yaratır. Aynı zamanda, bu tür gelinliklerde tasarım sayısı ve çeşidi çoktur. Üst vücudunuzu saran ve alt kısımda asimeterik bir şekilde zigzag yaparak gelen eteğe sahip olan gelinlikler, vatkalı tül detaylı yarım kol gelinlikler, vintage kalp madonna yaka görüntüleri ve çok daha fazlası, Helen Bohem gelinlik çeşitleri ile özgün ve gizemli güzelliğinizi ön plana çıkarmanızı sağlar. 

Helen Bohem Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

En güzel gününüz için estetik bir Helen Bohem gelinlik seçmek istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken çok detay var. Belirli bir kalıba sığdırılamayan bu gelinlik türü, tam da bu sebepten dolayı çok farklı çeşitlerde görünümler yaratmanıza yardımcı olur. Çiçek nakışı desenli bridal görünümlerin yanı sıra, 1980’lerden esinlenerek tasarlanan tül çanak detaylı geniş omuz aksesuarları, gelinlik seçerken kararsız kalmanıza sebep olabilir.  

 Öncelikle Nasıl Bir Stil Yaratmak İstediğinize Karar Verin. 

Sade ve zarif bir stil mi, boho, özgür ve uçuş uçuş bir stil mi? Her iki tarzı da Helen Bohem gelinlik görünümleri ile tamamlamanız mümkün. Sade ve zarif bir stil için askılı yaka detayına sahip olan, sade ve beyaz işlemeli, asimetrik olmayan etekli gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Boho, özgür ve uçuş uçuş bir stile sahip olmak istiyorsanız ise, hem üst dikiminde hem de etek dikiminde tül detayları barındıran Helen Bohem gelinliklerini tercih edin. Kollarda, yakada, sırt ve karın bölgelerinde şeffaflık ve tül detaylar daha bohem bir stil yaratmanıza yardımcı olacak. 

Nasıl Bir Kumaşın Hayal Ettiğiniz Etkiyi Yaratacağına Karar Verin. 

Helen Bohem gelinlik çeşitlerinde çok sayıda kumaş çeşidi kullanılır. Saten kumaş, tül kumaş, dantelli kumaş, işlemeli kumaş ve çok daha fazlası. Peki sizin planladığınız görünüm hangi kumaşı gerektiriyor? Sade ve kadınsı görünümü ile satın gelinlikler mi, eğlenceli ve masum görünümü ile tül kumaşlar mı, romantik görünümü ile dantelli kumaş mı yoksa aristokrat, elegant görünümü ile işlemeli kumaşlar mı? 

Sırt Detayını Gözden Kaçırmayın!

Özellikle Helen Bohem tarzı gelinlikler, sırt detayında çeşitli tasarımları karşınıza çıkarabilir. Kalçaya kadar inen sırt dekoltesi görünümleri, V yaka sırt görünümü, şeffaflık eklenmiş sırt dekolteleri ve çok daha fazlası, vücudunuzun gelinlik içerisinde çok daha güzel görünmesini sağlayabilir.
SEÇTİĞİN 0 ÜRÜNÜ EVDE DENE