GELİNLİK

A Kesim

61 Ürün
Klasik gelinlik görünümünün ihtişamlı ve değişmez aurasına âşık olan kadınlardan mısınız?  Zarif bir askı detayı, aşağı doğru genişleyen kesim, üst vücudunuzu saran işlemeli kumaş ve prensesler gibi görünen bir silüet. A Kesim gelinlikler, belden genişleyen bir gelinlik modeli arayan fakat prenses tipi gelinlikler kadar abartılı bir tasarım istemeyenler için mükemmel bir tercih olacaktır. A kesim gelinliklerin en çok göze çarpan özelliği, konforlu yapılarına rağmen zerafeti maksimum seviyeye çıkarmalarıdır. Bu gelinlikler vücudu iddialı bir şekilde göz önüne çıkarmaz. Bunun yerine, genel silüeti çizer ve yarattığınız auraya dikkat çeker. Yalnızca üst kısım dar olduğundan dolayı, neredeyse her vücut tipi bu gelinlikleri kullanabilir. Göğüs ve kalça oranınız konusunda hoşnutsuzluğunuz varsa, A kesim gelinlik modelleri sihirli bir değnek gibi aradığınız oranı size sağlayacaktır. Üstelik birbirinden farklı kumaş, yaka ve stillere sahip olan A kesim gelinliklerden beş tanesini seçerek, bizden kapınıza kadar getirmemizi talep edebilirsiniz. Hayallerinizdeki gelinliği denemek için artık mağaza mağaza dolaşmanıza gerek yok.

Hangi Mevsimde Nasıl Bir A Kesim Gelinlik Seçmeliyim? 

Sanılanın aksine, en iyi düğünün yaz aylarında olacağına dair bir kabul yapmak epey yanlış olabilir. Tematik bir kış bahçesi teması ile karlar prenseslerine benzeyen bir görünüm elde etmeniz, yalnızca bir A kesim gelinlik gerektiriyor! Farklı mevsimlerde farklı özelliklere, kol ve yaka detaylarına sahip gelinlikleriniz ile, özgün ve özenli bir stil yaratabilirsiniz. Zarif ve kadınsı çizginiz sürerken, aynı zamanda stil sahibi çizginizi de yaratacaksınız. 

Kış Aylarında A Kesim Gelinlik Seçimi

A kesim gelinlik tam kol modelleri, genellikle dantel ya da tül kol görünümlerine sahiptir. Dantel işlemeleri uzun kol gelinlikler genellikle derin bir göğüs dekoltesi ile kombinlenir. Bu sayede gelinliğin dekolte ve kapalı bölgeleri mükemmel bir denge sağlamış olur. Hepimiz gelinliklerde dengeli görünümün önemli olduğunu biliyoruz. Dekoltenin kadınsı görünümü, zarif detaylarla mükemmel bir şekilde birleştiği sürece ideal gelinliği yaratıyor. O halde tam kol işleme detaylı tül kollar ile v kesim yakalar mükemmel olabilir!

Bahar Aylarında A Kesim Gelinlik Seçimi

Gül A kesim gelinlik, Papatya A kesim tül kollu gelinlik, işlemeli madonna yaka A kesim gelinlik gibi modelleri, bahar aylarına uygun, stil sahibi görünümler yaratmanızı sağlayacak. Eğer A kesim gelinliğinizde kol detayını yarım kol ve tüllü planlıyorsanız, bohem bir stil elde edebilirsiniz. Üstelik alt kısmı son derece konforlu olan bu gelinliklerde, belirli seçimlerle üst bedeni de çok rahat hale getirebilirsiniz. 

Yaz Aylarında A Kesim Gelinlik Seçimi

Yaz aylarında sıcak havalara uygun straplez, kolsuz ya da askılı gelinlik modelleri ile zarif gelinlik eteğini mükemmel şekilde tamamlamış olacaksınız. Gelinliğinizin askısı sade olabileceği gibi, dantel ve güpür detayları ile süslenmiş de olabilir. Mikro boyuttaki parlak taşlar da askıda mükemmel zarif aksesuarlar haline geleceklerdir. Tüm bu görünümler A kesim gelinliklerde stili ve konforu bir arada yakalamanızı sağlar. 

En Popüler A Kesim Gelinlik Trendleri 

A Kesim gelinlik trendleri son dönemlerde epey çeşitlendi. Şeffaflık yardımı ile yaprak görünümlü göğüs kupları kullanabilir, son derece estetik bir ambians yaratabilirsiniz. Dahası, A kesim gelinliğin bacak boyunuzu uzun gösteren yapısı sayesinde, baseninizi veya kalçanızı kolayca gizleyebilirsiniz. A kesim gelinlikler, alt kısımdaki hareketli yapılarından dolayı, sade takılarla kombinlenebilir. İnci detaylı tek sıra kolyeler ya da pırlanta kolye çeşitleri son derece estetik kombinler yaratmanızı sağlar.
SEÇTİĞİN 0 ÜRÜNÜ EVDE DENE