GELİNLİK

Gelinlik

376 Ürün
Gelinlik, kadınların alışveriş yaparken belki de seçim yapmakta en çok zorlandıkları ürünlerin başında geliyor. Yaşamın tüm akışını değiştiren ve yaşama anlam katan bir anda üzerinizde olacak bu kıyafeti, sizi psikolojik ve fiziksel olarak en rahat ettirecek şekilde seçmek istemez miydiniz? Düğüne hazırlık telaşı sırasında, hem fiziksel olarak size en çok yakışacak kıyafeti giymek, hem de istediğiniz o ihtişamlı gelin aurasını yakalamak kimi zaman zor olabilir. Bazen bir gelinliğin formu çok hoşunuza gitse de içerisinde hayal ettiğiniz gibi görünmediğinizi fark edersiniz. Bazen ise içerisinde mükemmel hissettiğiniz bir gelinlik, vücudunuza uygun olmaz. Mükemmel gelinlik arayışı içerisinde mağaza mağaza dolaşmak, pek çok kişi tarafından kullanılan odalarda giymesi zor olan gelinlikleri denemek ve biraz da ter içinde kalmak, sizi pek özel hissettirmeyecektir. Oysa gelinlik seçimi, başlı başına, yaşamınızdaki en özel anlardan biri değil mi? Bizler VIP gelinlik olarak, hayallerinizdeki düğünde, hayallerinizden bile güzel görünmenizi sağlayacak gelinlikleri ayağınıza getiriyoruz. Sitemiz üzerinden seçtiğiniz beş gelinliği, evinize getiriyor ve konforlu alanınızda rahatça bunları denemenizi sağlıyoruz. Peki, doğru gelinliği nasıl seçeceksiniz? Gelin buna bir göz atalım!

Doğru Gelinlik Seçimi Nasıl Yapılır?

Her birimizin proporsiyonu farklı olsa da, her kadın vücudu kendi içerisinde bir albeniye sahip. Yapmamız gereken tek şey, her kıyafette olduğu gibi, vücut hatlarımızı en doğru ve estetik gösterecek model seçimleri yapmak. Gelinlik nasıl seçilir sorusuna yanıt olarak da, size beş farklı yol sunmak istiyoruz:
  • Vücudunuz kum saati gibi mi? Göğüs ve basen bölgesi geniş, bel kısmı ise dar ve ince kadınlar, sıklıkla balık gelinlik modellerini tercih ederler. Kadınsı yanınızı ortaya çıkaracak olan balık ve deniz kızı modelleri, aynı zamanda zarafetinizi korur. Bu tür gelinliklerle sade takılar mükemmel bir bütün oluşturur.
  • Armut vücut tipine mi sahipsiniz? Omuz ve boyun bölgeniz dar ve basen bölgeniz geniş ise, dikkatleri üst vücudunuza çekmekte ve omuzlarınızı daha geniş gösterecek modelleri tercih etmekte fayda var demektir. Balon tipi gelinlikler ile alt vücudunuzu gizleyin. Kayık yaka gelinlikler ile omuzlarınızın güzelliğini ön plana çıkarın!
  • Elma tipinde bir vücudunuz mu var? Eğer bel ve karın bölgeniz vücudunuzun üst ve alt kısımlarından biraz daha kalın ise, prenses tipi gelinlikler ile balon tipi gelinlikler sizde mükemmel görünecektir.
  • Dikdörtgen tipi bir vücudunuz mu var? Eğer bel oyuntunuzun çok belirgin olmaması canınızı sıkıyorsa, en güzel gününüzde bunu tamamen tolere etmenin çok kolay bir yolu var. Beli ortaya çıkaracak ve bel kısmından hemen sonra açılacak modeller ile, belinizi vurgulayabilirsiniz.

2020 Yaz Sezonu Gelinlik Trendleri Nelerdir?

Eğer her zaman modaya uygun görünmeyi seviyorsanız, 2020 yaz sezonu gelinlik trendleri size uygun olacaktır. 2020 yılında zarif gelinlik modellerinin daha çok tercih edilmeye başlandığını söylemek mümkün. Çağdaş ve yenilikçi tasarımlar, dantel ve taş detaylarına yer verse de, bunları minimal düzeyde yapmaya başladı. Kabarık etek kısımları yerine daha düz inen ve balık kesimi andıran zarif görünümler dikkat çekmeye başladı. Yaka kısmı derin dekolteli gelinlikler göze çarparken, kalp yaka modasının devam ettiği fark edildi. Dünyaca ünlü düğünlerde gelinlerin tercih ettiği gelinlikler, genellikle klasik gelin başı modelleri ile değil, açık ve özgür görünümlü saçlar ile kombinlendi. Minimal gelinlik aksesuarları yerine ise daha maksimal küpe ve kolyeler tercih edildi. Tüm bu modellere ve daha fazlasına gelinlik kategorimizden ulaşabilirsiniz!
SEÇTİĞİN 0 ÜRÜNÜ EVDE DENE