GELİNLİK

Aksesuar

415 Ürün
Yaşamınızın en özel günlerinden birinde, hem geleceğe en hoş hatıraları bırakmak, hem de o gün hiç olmadığınız kadar iyi hissetmek için, dış görümünüzde hayal ettiğiniz stili yakalayabilmeniz gerçekten çok önemli. Hem hayal ettiğiniz stili doğru parçalarla kombinleyebilmek, hem de gelinliği vücudunuzda en kusursuz şekilde taşıyabilmek için, çeşitli aksesuarlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Gelinlik aksesuarları, kimi zaman bir korse, kimi zaman ise gelinliğinizin en iyi şekle almasına yardımcı olacak bir etek formu olabilir. Hem balık gelinlikler hem prenses model gelinlikler hem de balo model gelinliklerde etek formu son derece yaygın olarak kullanılır. Eteğin planlandığı gibi kabarık, katlı ya da dar durabilmesi, bu sırada ayakların da rahat hareket edebilecek bir alana sahip olabilmesi için gelinlik aksesuarları son derece önemlidir. Elbette gelinlik aksesuarlarından en önemli ve ihtişamlı olanları da, kuşkusuz duvaklardır. Sade, dantelli ve işlemeleri farklı görünümleri ile duvaklar, hayal ettiğiniz aurayı kendi kıyafetinizde yaratmanızı sağlayan tamamlayıcı parçalardır. 

Neden Gelinlik Aksesuarları Kullanmalıyım? 

Gelinlik, kadınları düğün günleri ile ilgili en çok heyecanlandıran detaylardan bir tanesi. Fakat doğru gelinliği seçmek ve bu gelinliğin stresli düğün hazırlık sürecinde değişen vücuda halen mükemmel uyum sağladığından emin olmak da çok önemli. Gelinliği seçerek onu en iyi şekilde kombinlemek, gelinler için epey gergin bir süreç. Bundan dolayı bazı gelinlik aksesuarlarından yardım alarak gelinlikleri en güzel formlarına ulaştırmak, dar gelinliklerde ayaklarınız için hareket edecek bir alan yaratmak ya da en tematik ve estetik gelin buketi ve duvak ile gelinliğinizi kombinlemek, ancak gelin aksesuarları ile mümkün olacaktır. 

En Yaygın Gelinlik Aksesuarları Nelerdir ? 

Gelinlik aksesuarları, kusursuz ve eksiksiz bir düğün görünümü için ihtiyacınız olan her şeyi kapsar. Bizler Vıp Gelinlik olarak, gelinliği en güzel hali ile taşımanızı sağlayacak tüm gelinlik aksesuarlarına sahibiz. Sizlere 5 farklı gelinliği ev konforunda denemeniz için gönderirken, aynı zamanda ihtiyacınız olacak gelin aksesuarlarını da beraberinde paketliyoruz. Bu sayede tam da düğün gününde nasıl bir görünüme sahip olacağınızı eksiksiz olarak görme şansı elde ediyorsunuz. En yaygın gelin aksesuarları, aşağıdaki gib sıralanabilir: 
  • Gelinlik Etek Formları: Gelinliklerinizin etek kısmının planlandığı gibi ihtişamlı durmasını sağlayan ve iskelet ile tüllerden oluşan etek formları, aynı zamanda balık tarlatan modellerini de kapsamaktadır. Daha rahat hareket etmek ve gelinliğinizin modelini gece boyunca muhafaza edebilmek için etek formlarını kullanmanız gerekir. Bu formlar, balık gelinlik gibi modellerde size ekstra hareket kolaylığı sağladığından dolayı tercih edilebilir.
  • Gelin Buketleri: Kuşkusuz her bir gelinlik ve düğün teması, farklı bir gelin buketi gerektirecektir. Helen Bohem tarzı gelinliklerde renkli ve bohem bir buket, prenses stilindeki gelinliklerde daha ihtişamlı ve çift renkli bir buket, balık model gelinliklerde ise ince ve sade bir buket, görünümünüzü pekiştirmenize olanak tanıyacaktır. Gelin buketleri için en güzel seçenekleri Vıp Gelinlik’te bulabilirsiniz. 
  • Gelin Duvakları: Duvaklarınız, gelinliklerinizin tamamlayıcısıdırlar. Duvaklarınızdaki tül ve dantel detaylar, duvağınızın genel yapısı ve kumaşı, saçlarınızın, saç modelinizin ve saç renginizin de nasıl görüneceğini doğrudan etkiler. Farklı duvak modelleri ve bu modelleri oluşturan farklı duvak stilleri Vip Gelinlik’te mevcuttur. Bu sayede size en çok hitap eden model ve stili yaratmanız sadece birkaç dakikanızı alacak. 
En güzel ve kullanışlı gelinlik aksesuarları için kategorimizde gezintiye çıkabilir ve evinize favori aksesuarları isteyerek bunları deneyebilirsiniz. Bu sayede en doğru kararı vermeniz daha kolay olacaktır.
SEÇTİĞİN 0 ÜRÜNÜ EVDE DENE